شغل های قبرس شمالی

قبرس شمالی به دلیل آب وهوای مدیترانه‌ای، امنیت داخلی و سطح بالای رفاه در زندگی، در سال‌های گذشته سرمایه‌گذاران خارجی زیادی را به خود جذب کرده‌ است و باعث شده تا بازار کار و اقتصاد کشور رونق خوبی بگیرد.

این کشور پتانسیل‌های خوبی برای شروع کسب‌وکارهای پردرآمد دارد؛ این کشور  با اینکه دارای اقتصادی آزاد و مبتنی بر دولت خود است دستمزدهای بالا در آن توسط بانک جهانی تنظیم می‌شود.

کارگران بین‌المللی برای یافتن شغل در قبرس شمالی رقابت سختی پیش رو دارند.

از آنجایی‌ که مالیات در قبرس شمالی نسبت به سایر کشورهای منطقه مدیترانه ای پایین تر است، همگان در می یابند که این کشور مزایای نسبی نسبت‌ به دیگر کشورها دارد.

شغل های قبرس شمالی

مشاغل با صرفه اقتصادی کم در قبرس شمالی کدام اند؟

از آنجایی‌که قبرس شمالی یک کشور جزیره‌ای است، هزینه‌های مصرف انرژی مانند آب ، برق و سوخت بسیار بالا می‌باشد؛ ایجاد واحدهای تولیدی یا صنعتی نمی‌تواند صرفه اقتصادی خوبی داشته باشد، به‌ همین دلیل واحدهای تولیدی و صنعتی بسیار کمی در قبرس شمالی مشغول به فعالیت اقتصادی هستند؛ پس می‌توانیم بگوییم که مشاغل مربوط به واحدهای تولیدی و صنعتی در قبرس شمالی بسیار اندک هستند اما، پتانسیل‌های سرشار دیگر این کشور برای فعالیت‌های اقتصادی جای این خلأ را پر کرده‌است.

خرید ملک در قبرس شمالی

اگر به زندگی در قبرس شمالی می اندیشید،

در مورد خرید ملک در این جزیره اطلاعات کسب کنید.

_

نحوه اخذ اقامت همراهان متقاضی کار در قبرس شمالی

افراد متأهل که خانواده‌دار هستند، یعنی زن و فرزند دارند با رعایت شرایط و ضوابط زیر می‌توانند ویزای اقامت در قبرس شمالی را برای خانواده خود تهیه کنند:

  • گذر دست‌ کم مدت یک‌ سال از اقامت متقاضی کار در قبرس شمالی
  • داشتن ویزای کاری آن‌هم حداقل یک‌ ساله
  • امکان تامین نیازهای افراد خانواده در قبرس شمالی

اگر قصد مهاجرت به قبرس شمالی دارید، اما در رابطه با شغل خود نیاز به مشاوره دارید، از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری :
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها