درباره قبرس شمالی و مزایای مهاجرت به آن بیشتر بدانیم

همه ما بارها نام قبرس را شنیده ایم. اما شاید افراد کمی بین ما باشند که نام قبرس شمالی را نیز شنیده باشند. قبرس یکی از جزایر واقع در شرق دریای مدیترانه بوده که بین قاره آسیا و اروپا واقع شده است.

این جزیره در واقع به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم می شود. بخش شمالی آن که به قبرس ترکی نیز معروف است، ترک زبان و مسلمان نشین هستند و آب و هوایی با تابستان های گرم و خشک و زمستان هایی معتدل و معمولا با بارش های زیاد دارد.
واحد پولی که در این کشور وجود دارد لیره ترکیه و گاهی نیز یورو و پوند است. 

مزایای مهاجرت به قبرس شمالی :

در کنار کشورهای دیگر همسایه مانند ترکیه و کشورهای اروپایی، آمریکا و کانادا، قبرس شمالی نیز یکی از بهترین گزینه ها برای مهاجرت محسوب می شود. اما مهاجرت به این جزیره مزایایی دارد که در ادامه بیشتر با آن ها آشنا می شویم:

از نظر جغرافیایی نزدیک به ایران است و رفت و آمد به آن راحت تر از کشورهای قاره آمریکا، استرالیا و آفریقا است.
موقعیت جغرافیایی مناسب این جزیره، مسافرت به کشورهای اروپایی را هموارتر کرده است.
قبرس شمالی، نسبت به کشورهای اروپایی، آمریکایی و استرالیا کشور گرانی محسوب نمی شود، بنابراین هزینه های زندگی در آن زیاد نیست.
در این کشور می توان هم با زبان ترکی و هم با زبان انگلیسی با افراد تعامل بر قرار کرد. بنابراین از یادگیری زبان محلی و سخت در امان هستیم.
این جزیره اقتصاد رو به رشدی داشته و زیرساخت های گردشگری خوبی دارد. علاوه بر این کشور شلوغ و بی نظمی محسوب نمی شود و زندگی در آنجا برای ایرانیان بسیار راحت است.
آب و هوای مدیترانه ای این جزیره برای کسانی که به این آب و هوا علاقه دارند بسیار مناسب است.
امنیت در این جزیره بالاست و همین امر زندگی در آنجا را راحت کرده است.
روند زندگی و کار در قبرس شمالی بسیار آرام و بدون استرس است.
شباهت فرهنگ و دین مردمان این منطقه و خون گرمی آن ها و همچنین غذاهای متنوع و مناسبی که برای ایرانیان دارند، زندگی در آنجا را دلچسب تر کرده است.
تحصیل و بهداشت در این جزیره از کیفیت بالایی برخوردار است.
آلودگی در این جزیره بسیار پایین است و علاوه بر داشتن چشم انداز و تفریحات بسیار، هوای پاک و محیطی تمیز نیز دارد.

روش های مهاجرت به قبرس شمالی چیست ؟

بسیاری از ما به دلایل مختلفی به صورت موقت یا همیشگی، تصمیم خود را برای مهاجرت از ایران به یک کشور دیگر را گرفته ایم. در بالا برای کسانی که قبرس شمالی را برای مهاجرت انتخاب کرده اند و برای اطمینان بیشتر خاطر آن ها، مزایای مهاجرت به این جزیره را بررسی کردیم. اما پیش از اقدام به مهاجرت باید بدانیم چه روش هایی برای رفتن به این کشور وجود دارد و چه روشی بهترین گزینه برای ما محسوب می شود.

سرمایه گذاری در قبرس شمالی :

یکی از متداول ترین روش های مهاجرت به کشورهای مختلف، روش سرمایه گذاری و خرید ملک است. با خرید ملک در یک کشور دیگر می توانید با توجه به قوانین آن کشور، اقامت آنجا را دریافت کنید. بنابراین اگر شما سرمایه قابل توجهی دارید و می توانید ملک یا زمینی در این جزیره بخرید، یکی از بهترین گزینه ها برای شما، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در قبرس شمالی است. چرا که قیمت ها در این جزیره معقول بوده و امکان پیشرفت در آن نیز بسیار بالاست. همچنین در حال حاضر به دلیل مهاجر پذیری این کشور و روند رو به افزایش مشتریان، در اکثر مواقع خرید به صورت اقساطی نیز انجام می شود.

مهاجرت برای ادامه تحصیل :

در اکثر مواقع پس از اقدام به ادامه تحصیل در برخی از کشورها و مشغول به کار شدن در یکی از حوزه های کاری پس از پایان تحصیل، می توانیم اقدام به اخذ اقامت در آن کشور کنیم. قبرس شمالی نیز یکی از بهترین گزینه ها برای این منظور است. اگر شما قصد ادامه تحصیل و در عین حال مهاجرت دارید و به دنبال کشوری ارزان و نزدیک ایران می گردید که رفت و آمد شما راحت تر باشد، قبرس شمالی برای شما بهترین گزینه است. چرا که شرایط علمی دانشگاه های این جزیره برای ایرانیان بسیار مناسب است. این جزیره 5 دانشگاه خصوصی و 3 دانشگاه دولتی دارد.

ثبت شرکت در قبرس شمالی :

اگر قصد انجام کاری در قبرس شمالی را دارید، کافیست تیمی متشکل از مدیر عامل و مدیر اجرایی یا مسئول دفتر برای کار خود تشکیل داده و نسبت به ثبت شرکت در این جزیره اقدام کنید. مدیر عاملی که تعیین می کنید در هر زمان اجازه خروج از قبرس شمالی را دارد، اما مسئول دفتر تنها در صورت تعیین جایگزین می تواند از آنجا خارج شود. پروسه ثبت شرکت در قبرس شمالی یک الی دو ماه طول می کشد و با پرداخت هزینه مشخصی انجام می شود. بنابراین اگر صاحب کسب و کار مناسبی هستید، می توانید از این طریق اقدام به مهاجرت کنید

شرکت سرمایه گذاری و مهاجرتی زیتون

خدمات شرکت مهاجرتی زیتون برای اخذ اقامت در قبرس شمالی چیست ؟

شرکت مهاجرتی زیتون برای کمک به شما عزیزان در مهاجرت به قبرس شمالی، تیمی از متخصصین مجرب جمع آوری کرده است. کسانی که از طریق این شرکت اقدام به مهاجرت کردند یا در آغاز راه هستند و زیتون را برای انجام کارهای اقامت خود انتخاب کرده اند، با خدمات آن آشنایی کامل دارند. این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

• متخصصان ما از ابتدا تا انتهای مسیر را همراه شما هستند و کاملا صادقانه شما را در جریان امور قرار می دهند. کافیست با شماره 00905488640641 تماس بگیرید.
• سعی ما این است که بهترین گزینه و مناسب ترین روش برای مهاجرت به قبرس شمالی را به شما پیشنهاد دهیم.
• پس از تصمیم گیری می توانید انجام ادامه امور را از ما بخواهید و خودتان تنها با اطمینان خاطر نظاره گر باشید.
• در صورت نیاز می توانید به نمایندگی های مختلف در شهرهای ایران مراجعه کرده و به صورت حضوری با کارشناسان ما صحبت کنید.