قیمت سوخت در قبرس شمالی

هزینه‌ی خرید سوخت در هر کشوری و به ویژه کشورهایی که منابع نفت و گاز ندارند، یک فاکتور بسیار مهم است. سوخت که به عنوان یکی از نیازهای اولیه شناخته میشود، علاوه بر گرمایش و پخت و پز، برای حمل و نقل هم اهمیت بسیاری دارد. قیمت سوخت در قبرس شمالی نیز یکی از دغدغه‌های مهم شهروندان است که در هزینه‌های زندگی در این کشور، موثر است.

چرا بررسی قیمت سوخت در قبرس شمالی اهمیت دارد؟!

در هر کجای دنیا که زندگی کنید، مهمترین منبع انرژی در حال حاضر سوخت‌های فسیلی هستند که قسمت آن نه تنها تاثیر مستقیمی بر هزینه‌های حمل و نقل در کشوری مثل قبرس شمالی که حمل  نقل عمومی ضعیفی دارد، خواهد داشت، بلکه تاثیر غیرمستقیم بر قیمت سایر محصولات مانند غذا، پوشاک و… می‌گذارد. پس رصد کردن قیمت سوخت در قبرس شمالی بسیار حائز اهمیت است.

 

قیمت سوخت در قبرس شمالی

قیمت سوخت در قبرس شمالی

با توجه به اینکه بحران اوکراین تاثیر زیادی بر‌ زندگی مردم در اروپا گذاشته است، مطمئن باشید قطعا میزان و قیمت سوخت را نیز تحت تاثیر قرار داده است. جدول زیر شامل جدیدترین قیمت‌ سوخت در قبرس شمالی می‌باشد.

 

 
نوع سوخت قیمت
نفت سفید 25.5 لیر
یورو دیزل 27 لیر
اکتان95 26 لیر
اکتان 98 26.28 لیر

سایر هزینه‌های زندگی در قبرس شمالی

همانطور که گفته شد قیمت سوخت بر هزینه‌های دیگر زندگی روزمره نیز تاثیر دارد و شما برای مهاجرت به قبس شمالی باید با همه‌ی هزینه‌های آن آشنا شوید تا بتوانید سرمایه و کار متناسب را تدارک ببینید. ما در صفحه‌ی اقامت و مهاجرت به قبرس شمالی هر اطلاعاتی که در این زمینه نیاز دارید را در اختیارتان قرار داده‌ایم.

 

5/5 - (3 امتیاز)
اشتراک گذاری :

زهرا مهمانپرستAuthor posts

من زهرا مهمانپرست دارای مدرک لیسانس حسابداری هستم. از کودکی علاقه به نوشتن داشتم. طی سال‌هایی که مشغول به کار در زمینه‌ی مالی بودم، به کار ترجمه و خلاصه نویسی متون هم می‌پرداختم.زمانی که متوجه شدم پتانسیلم توی زمینه‌ی نویسندگی بیشتر از مسئله‌ی مالی هست، با یادگیری اصول و قواعد تولید محتوا یونیک، سئو، مقاله نویسی، کار با انواع قالب‌های سایت و … مسیر شغلیم رو تغییر دادم و الان نسبت به قبل خیلی خوشحال‌تر و موفق‌تر هستم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *