هزینه خرید ملک در قبرس شمالی

برای مهاجرت به قبرس شمالی از طریق خرید ملک باید قیمت ملک خریداری شده‌ی شما 125 هزار یورو یا بیشتر باشد. پس از پرداخت اولیه، می‌توانید برای اخذ اقامت موقت به همراه خانواده‌تان اقدام نمایید. شما میتوانید تنها با 25% پیش پرداخت صاحب ملک در قبرس شمالی شوید. همراه با اقساط بلند ماهه (84 ماه) و همچنین شرایط پرداخت بصورت 2000 پوند برای رزرو و 1 ماه فرصت برای پرداخت پبش پرداخت 25% و بعد از 5 ماه تنفس پرداخت مابقی اقساط. بهترین فرصت برای خرید ملک در  قبرس شمالی را از دست ندهید.

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی

25% پیش پرداخت

با پرداخت 25% پیش پرداخت صاحب ملک شوید

پرداخت استثنایی

2000 پوند رزرو و 1 ماه فرصت پرداخت پیش پرداخت

اقساط بلند مدت

پرداخت اقساط بصورت بلند مدت در 84 ماه

پروژه های قبرس شمالی

پروژه ملک BELLAGIO در قبرس شمالی

پروژه bellagio در منطقه لانگ بیچ

دارای واحد های استدیو و یکخوابه / دارای ۱۳ طبقه /
پروژه ملک ونیز در قبرس شمالی

پروژه ونیز

قیمت ۸۵۰۰۰ پوند / یکخوابه / درمنطقه لانگ بیچ / ۶۰متر
پروژه ملک هاوایی در قبرس شمالی

پروژه هاوایی در منطقه اسن تپه

یکخوابه / واحد دو خوابه لافت / سه خوابه ویلایی /
vahed2khabe

واحد دو خوابه

قیمت 138 هزار پوند / واحد دو خوابه / منطقه لانگ
vahed1khabe

واحد یک خوابه

قیمت 120 هزار پوند/ واحد یک خواب / منطقه لانگ بیچ
hotel

پروژه ای دارای هتل

قیمت ۱۹۰ هزار پوند / واحد دو خواب / دارای هتل
Saphir

پروژه Grand Saphir

فقط با پیش پرداخت ۵۵۰ میلیون و ۳۲۰ میلیون تومان هر
4.suncity

پروژه Sun City

یک خوابه / سه خوابه / دو خوابه / شرکت سازنده
پروژه ملک لاایسلاویلا در قبرس شمالی

پروژه لاایسلاویلا دووچ (la isla villas)

یک خوابه / دو خوابه / سه خوابه / دارای باغ
پروژه ملک میکونوس در قبرس شمالی

پروژه میکونوس

یک خوابه / سه خوابه / دو خوابه /شرایط پرداخت: ٪۳۵
پروژه ملک سزاربلو در قبرس شمالی

پروژه caesar blue

یک خوابه / دو خوابه / سوئیت / ۳۰ درصد پیش
پروژه ملک ریورساید در قبرس شمالی

پروژه River side

یک خوابه / دو خوابه / سوئیت / ۶۰ درصد واحدها
پروژه ملک مالدوس در قبرس شمالی

پروژه مالدیوس

پنت هاوس سه خواب / ویلا دو خوابه / ویلا سه
پروژه ملک Seapearl در قبرس شمالی

پروژه seapearl

فاصله ۳۰۰ متری از دریای مدیترانه / شرایط پرداخت٪ 60 پیش
پروژه ملک ارچارد در قبرس شمالی

پروژه ارچاید

شروع قیمت از ۵۶۵/ویلا آپارتمان 2 خواب / ویلا دوبلکس 4
پروژه ملک وانورا پارک در قبرس شمالی

پروژه وانورا پارک

شروع قیمت از ۵۶۵۰۰ پوند انگلیس / ۲ خواب / ۳خواب
پروژه ملک اسکای در قبرس شمالی

پروژه اسکای

یک خوابه / دو خوابه / ۳۰ دقیقه رانندگی تا فرودگاه
se1

پروژه سزار

پرداحت:50 درصد پیش پرداخت / اقساط 12 تا 24 ماهه بدون
پروژه سان الیت در قبرس شمالی

پروژه رویال سان الیت

ویلاهای دوبلکس و تریپلکس دو خوابه و سه خوابه / آپارتمان

شرایط و مراحل پرداخت

_

شما میتوانید تنها با 25% پیش پرداخت صاحب ملک در قبرس شمالی شوید.همراه با اقساط بلند ماهه (84 ماه) و همچنین شرایط پرداخت بصورت 2000 پوند برای رزرو و 1 ماه فرصت برای پرداخت پبش پرداخت 25% و بعد از 5 ماه تنفس پرداخت مابقی اقساط.بهترین فرصت برای خرید ملک در  قبرس شمالی را از دست ندهید.

ویدیوهای خرید ملک در قبرس شمالی

_

درباره ما

_

شرکت سرمایه گذاری و مهاجرتی زیتون ، با بیش از ۳۰ سال سابقه در حوزه‌ی سرمایه‌گذاری و خرید ملک، می‌تواند بهترین انتخاب برای دریافت و خدمات در این حوزه باشد؛ تیم حرفه‌ای و مجرب زیتون متعهدانه و مسئولانه از ابتدا تا انتهای مسیر مهاجرت، سرمایه گذاری و خرید ملک در کنار شما خواهد بود.

تجربه و اطلاعات به روز کادر زیتون ، ضامن سرمایه گذاری پر سود و امن، و مهاجرت آسان و بی دردسر شما خواهد شد. شرکت ما، تمام فعالیت‌های خود در ایران و قبرس شمالی را به صورت کاملاً قانونی و با مجوز از جمهوری ترک قبرس شمالی انجام می‌دهد. پس بدون نگرانی، برای شروع مسیر مهاجرت یا سرمایه گذاری، با ما تماس بگیرید.

نظر برخی از مشتریان ما

_
قبرس از لحاظ امنیت و آرامش واقعا عالیه و رشد ملک خیلی چشمگیر و ارزشمند شده به نظر من چند سال آینده اینجا سنگاپور دوم میشه 👌👌

سهیلا معدنی

قبرس شمالی بسیار کشور عالی ای هستش هم برای سرمایه گذاری و هم برای زندگی.از لحاظ ارامش و امنیت بسیار خوب هستش.و اب و هوای فوق العاده ای دارد.

سجاد مقدم

یکی از راحت ترین راه ها برای اقامت در قبرس شمالی خرید ملک هست که از مزایای اون میشه به ارزش افزوده ملک حتی در کوتاه مدت اشاره کرد و همچنین به دلیل امنیت بالای این جزیره سالیانه افراد زیادی به اینجا مهاجرت میکنن و قطعا که این افراد سطح درآمد بالایی دارن که میتونن با راه اندازی کسب و کارهای متفاوت ، باعث پیشرفت چشمگیر و زودهنگام قبرس باشن .

محسن رضایی

راهنمای خرید ملک در قبرس شمالی

_

هر نوع سرمایه گذاری در کشور قبرس شمالی، منجر به کسب منافع مختلفی برای فرد سرمایه گذار می‌شود. یکی از انواع روش‌های سرمایه گذاری در این کشور، خرید ملک در قبرس شمالی است. این نوع مهاجرت، از محبوب‌ترین و بهترین روش‌ها برای سرمایه گذاری در جزیره‌ی زیبای قبرس است.

شرایط خرید ملک در قبرس شمالی

کشور قبرس شمالی ، یک کشور در حال توسعه و رشد است. با توجه به استقبال سرمایه گذاران از این سرزمین شگفت انگیز، جهان گردان، مهاجران، دانشجویان و استاتید، بازرگانان و … برای بهره‌گیری از طبیعت، بنادر، دانشگاه‌های بین المللی و … از سراسر دنیا، به قبرس شمالی، جذب شده‌اند.با حجم بسیار بالایی از افراد که از هر طریقی وارد این کشور می‌شوند، تقاضای در بازار املاک و به تبع آن، صنعت ساختمان سازی، رونق گرفت. در حال حاضر در بین سرمایه گذاران در زمینه معاملات ملکی و ساختمان سازی، رقابتی شکل گرفته که به نفع افراد مهاجر است.

به طور کلی دو نوع روش برای خرید ملک در قبرس شمالی وجود دارد، که هر دوی روش‌ها پرداخت به صورت اقساطی می‌باشد:

پروژه‌های درحال ساخت:

در این روش ملک‌هایی که در حال ساخت هستند را با پرداخت 30 درصد از مبلغ کل ملک، پیش خرید کرده و کد رهگیری دریافت می‌کنید. مابقی مبلغ را پس از تکمیل پروژه و دریافت کلید، طی اقساط بلند مدت بدون بهره پرداخت خواهید کرد.

شرایط خرید ملک در قبرس شمالی

پروژه‌های آماده‌ی تحویل:

در این روش تحویل کلید در همان ابتدا انجام می‌شود و شما موظف به شروع به پرداخت اقساط هستید. با پرداخت 5.5 درصد مالیات و ثبت همراه با قسط اول، کد رهگیری دریافت کرده و انشعابات آب و برق ملک وصل می‌شود.

شرایط خرید ملک در قبرس شمالی

قوانین خرید ملک در قبرس شمالی

در قبرس شمالی هم مانند سایر کشور‌ها، قوانین مشخصی برای خرید ملک وجود دارد. البته قبرس شمالی، یک کشور مهاجر پذیر است و قوانین سختی برای انواع روش‌های مهاجرت در نظر نگرفته است. برای خرید ملک نیز همینطور است. خرید ملک در قبرس شمالی ، فاقد روند اداری پیچیده و سخت است. حتی شما می‌توانید با در اختیار گرفتن وکیل معتمد و خبره، بدون حضور در این کشور، ملک مورد نظرتان را خریداری کنید.

قوانین خرید ملک در قبرس شمالی

قوانین خرید ملک در قبرس شمالی به شرح زیر است:

رعایت حداقل مبلغ ملک

از جمله قوانین خرید ملک در قبرس شمالی این است که، مبلغ ملک خریداری شده در قبرس شمالی، باید معادل 125 هزار یورو و یا بیشتر باشد.

قوانین خرید ملک در قبرس شمالی

رعایت حداکثر متراژ ملک

برای خرید ملک در این کشور باید مد نظر داشته باشید که، ملک خریداری شده نمی‌تواند بیش از 1300 متر باشد. البته به طور استثناء اگر سند ملک، از نوع خارجی و یا ترکی باشد، محدودیتی در اندازه‌ی آن وجود ندارد.

قوانین خرید ملک در قبرس

تعداد ملک قابل خرید

طبق قوانین کشور قبرس شمالی، هر فرد و یا زوج، به تنهایی و یا با هم تنها امکان خرید یک ملک را در این سرزمین دارند.

قوانین خرید ملک در قبرس شمالی

تکمیل بودن مدارک لازم

برای خرید ملک در قبرس شمالی ، به غیر از مدارک هویتی و … که باید به طور کامل و بی نقص ارائه شود، این نکته که فرد خریدار نباید در هیچ کشوری، سابقه‌ی کیفری داشته باشد بسیار مهم است. اگر فرد دارای سو سابقه‌ی کیفری باشد، اجازه‌ی خرید ملک در قبرس شمالی را نخواهد داشت.

قوانین خرید ملک در قبرس شمالی

انواع سند مالکیت در قبرس شمالی

پس از جدایی دو قبرس، برخی زمین و خانه‌ها در قبرس شمالی بود که به یونانیان تعلق داشت و بالعکس برخی ملک‌ها در قبرس جنوبی، به ترک‌ها تعلق داشت. به همین دلیل اسناد املاک در قبرس شمالی، به دلیل جدایی قبرس شمالی از جنوبی، دچار تغییرات اساسی شد.

انواع اسناد در قبرس شمالی:

سند ترک

این نوع املاک با سند ترک، از ابتدا متعلق به ترک‌ها بوده است.

سند خارجی

این اسناد مربوط به املاکی هستند که صاحبان آن‌ها افرادی غیر از قبرسی‌ها هستند.

سند معاوضه‌ای

املاکی با اسناد معاوضه‌ای، همان املاکی هستند که در شما و متعلق به یونانیان و یا برعکس در جنوب و متعلق به ترک‌ها بودند. این املاک بین ساکنین قبرس شمالی و جنوبی معاوضه شده است.

سند معلق

اسناد معلق مربوط به املاکی هستند که تکلیف مالکیت آن‌ها مشخص نیست. خرید این چنین املاک به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود. زیرا ممکن است قرارداد فسخ شده و یا اتفاقات دیگری برای این املاک بیفتد.

دریافت اقامت قبرس شمالی با خرید ملک

دریافت اقامت قبرسی شمالی با خرید ملک، از بهترین روش‌ها برای اخذ اقامت دائم برای خود و خانواده‌تان است.چنانچه قوانین  و شرایط مربوط به خرید ملک در قبرس شمالی را رعایت کرده و درآمد ماهانه حدود 1500 دلار داشته باشید، این امکان برایتان فراهم می‌شود.

شما پس از پرداخت 30 درصد اولیه‌ برای خرید ملک، می‌توانید برای درخواست اقامت موقت خود و خانواده‌تان اقدام نمایید. توجه داشته باشید که اگر قصد دریافت اقامت دائم قبرس شمالی را دارید، نیاز است که در 5 سال، بیشتر از 80 روز از کشور قبرس شمالی خارج نشده باشید.

قیمت ملک در قبرس شمالی

به طور کلی می‌توان گفت که در بین کشورهای اروپایی حوزه‌ی دریای مدیترانه، قیمت ملک در قبرس شمالی، بسیار کمتر و مقرون به صرفه‌تر است. این موضوع در کنار سایر مزایای خرید ملک در قبرس شمالی، باعث شده که بسیاری از توریست‌ها، برای مهاجرت به قبرس شمالی از طریق خرید ملک اقدام به عمل آورند.

دو نوع ملک در قبرس شمالی وجود دارد:

قیمت ویلا در قبرس شمالی:

برای خرید ویلا در در مناطق ساحلی، حداقل 62 هزار پوند نیاز دارید. همچنین در شهرهای مهم قبرس شمالی بنا بر امکانات، متراژ، نوع پروژه، تعداد خواب و … مبلغ مشخص می‌شود. به طور مثال شروع قیمت‌ها در لانگ بیچ و گرینه از حدود 300 هزار دلار است.

قیمت خانه در قبرس شمالی:

قیمت خانه در مناطق ساحلی از 20 هزار پوند آغاز می‌شود. آپارتمان‌ها و پنت‌ هاوس های لوکس را با حداکثر 200 هزار پوند می‌توان خریداری کرد. در شهرهای اصلی قبرس شمالی مانند نیکوزیا قیمت هر متر مربع خانه، 1800 یورو، در فاماگوستا حدود 1020 یورو و در گرینه حدود 910 یورو است.

مراحل خرید ملک در قبرس شمالی

مراحل خرید ملک در قبرس شمالی، سخت و پیچیده نیست؛ اما توصیه می‌کنیم که با توجه به نکات ظریف و جلوگیری از هرگونه سو استفاده و کلاهبرداری، حتما این کار را با کمک مشاور و وکیل خبره به امور خرید ملک در قبرس شمالی انجام دهید.

به منظور خرید ملک در کشور قبرس شمالی، باید ابتدا پروژه‌ی مورد نظرتان را انتخاب کنید. در قدم دوم باید مبلغی را به عنوان پیش پرداخت برای رزرو ملک پرداخت کنید. در نهایت پس از عقد قرارداد، مجوزهای لازم را دریافت کرده و کار انتقال سند را انجام می‌دهید.

اجاره ملک خریداری شده در قبرس شمالی

الزامی برای حضور فرد خریدار در داخل کشور قبرس شمالی وجود ندارد. لزا بسیاری از سرمایه گذاران با کمک وکیل، ملک مورد نظرشان را خریداری می‌کنند و سپس به صورت کوتاه یا بلند مدت اجاره می‌دهند.

از این طریق فرد نه تنها ارزش سرمایه و پول خود را حفظ کرده، بلکه می‌تواند درآمد ارزی به پوند انگلستان داشته باشد. هزینه‌ی اجاره ملک در قبرس شمالی بین 150 تا 500 دلار در ماه متغیر است. این مبلغ نسبت به شهر، متراژ، تعداد خواب و … تغییر می‌کند.

در جدول زیر قیمت حدودی اجاره‌ی املاک را مشاهده می‌کنید.

تعداد خواب قیمت به دلار
1 سالانه 3000 الی 4000
2 سالانه 3000 الی 5000
3 سالانه 3000 الی 6000

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی با توجه به هدف و برنامه‌ی شما از انجام این نوع سرمایه گذاری در قبرس، متفاوت است. ما در ادامه به طور کلی به مزایای عمومی زندگی و خرید ملک در قبرس شمالی می‌پردازیم:

 • امنیت بالا
 • مالیات اندک
 • امکان خرید اقساطی ملک
 • آب و هوای معتدل و مدیترانه‌ای
 • دریافت سند تک برگ، با مالکیت تام و قابلیت موروثی
 • امکان دریافت اقامت دائم
 • ارزش افزوده‌ی ملک
 • اقتصاد رو به رشد
 • خرید ملک با پوند انگلستان
 • طبیعت بکر و مردمانی خونگرم
 • پایین بودن هزینه‌های زندگی
 • وجود دانشگاه‌های بین المللی

معایب خرید ملک در قبرس شمالی

قاعدتا برای اینکه بتوانید بهتر تصمیم بگیرید، نیاز است که در کنار اطلاع از مزایای خرید ملک، معایب خرید ملک در قبرس شمالی را هم بدانید. هم معایت خرید ملک در قبرس شمالی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ضعیف بودن سیستم حمل و نقل
 • فروش سخت ملک
 • تجمع امکانات تفریحی در برخی نقاط خاص

هزینه زندگی در قبرس شمالی

نسبت درآمد به هزینه‌ها در قبرس شمالی به گونه‌ای است که می‌توانید رفاه نسبی داشته باشید. همچنین پایین بودن نرخ مالیات بر درآمد در این کشور، باعث شده تا سطح رفاه عمومی بالاتر باشد.گرچه درآمد و هزینه‌های عمومی در قبرس شمالی با لیر ترکیه است، اما برای برخی مسائل از سایر ارزها استفاده می‌شود. به طور مثال برای خرید ملک از پوند انگلستان و برای پرداخت شهریه‌ی دانشگاه از دلار، یورو و پوند هم استفاده می‌شود. در جدول زیر تعدادی از هزینه‌های روزمره در قبرس شمالی را مشاهده می‌کنید:

عنوان هزینه قیمت لیر ترکیه
متوسط هزینه‌ی آب و برق و گاز در یک ماه 460
یک دقیقه تماس با موبایل 0.77
غذای فست فود 19
یک فنجان قهوه 12.22
یک لیتر شیر 5.29
یک کیلو برنج سفید 9.64
یک کیلو مرغ 20.77
یک کیلو گوشت قرمز 59.52

سوالات متداول خرید ملک در قبرس شمالی

_
مزایا و معایب خرید ملک در قبرس شمالی چیست؟

آب و هوای خوب، رشد قیمت سالیانه، امکان دریافت وام و مالکیت ۱۰۰ درصدی ملک پس از خرید، از مزایای خرید ملک در قبرس شمالی، و فروش رفتن سخت ملک و قانون پرداخت مالیات از معایب آن به شمار می‌رود.

شرایط خرید ملک در قبرس شمالی

شرایط خرید ملک در قبرس شمالی بسیار ساده است؛ تنها شروط مهمی که دارد آن است که خریدار باید بالای ۱۸ سال باشد و هر فرد و زوج تنها می‌توانند یک ملک در آنجا خریداری کنند.

هزینه خرید ملک در قبرس شمالی چقدر است؟

قیمت ملک در این کشور بنا به منطقه و شهر و امکانات داخل ملک، رنج قیمتی متفاوتی دارد امّا در حالت کلی فرق چندانی با اکثر خانه‌های ایران ندارد.

آخرین مقالات خرید ملک در قبرس شمالی

buying-and-selling-company-in-north-cyprus-1

شرکت های خرید و فروش در قبرس شمالی

طبق قوانین حاکم بر قبرس شمالی، خرید املاک فقط از طریق شرکت های خرید و ...ادامه مطلب
rules-and-conditions-for-renting-property-in-north-cyprus-1

قوانین و شرایط اجاره ملک در قبرس شمالی

اگر بخواهیم به صورت کلی بیان کنیم، به طور میانگین، هزینه‌ی اجاره‌ی ملک ...ادامه مطلب
property-ownership-document-in-north-cyprus-1

افزایش قیمت ملک در قبرس شمالی

خرید ملک در قبرس، نه تنها مناسب افرادی است که قصد گذراندن زندگی، دوره‌ی ...ادامه مطلب
property-ownership-document-in-north-cyprus-1

سند مالکیت ملک در قبرس شمالی

خرید ملک در قبرس، نه تنها مناسب افرادی است که قصد گذراندن زندگی، دوره‌ی ...ادامه مطلب
contract-for-the-purchase-of-property in-corth-cypru--1

نمونه قرارداد خرید ملک در قبرس شمالی

خرید ملک در قبرس، نه تنها مناسب افرادی است که قصد گذراندن زندگی، دوره‌ی ...ادامه مطلب
7

خرید ملک در قبرس شمالی

آینده فرزندانتان را با خرید ملک در جزیره زیبای قبرس شمالی تامین کنید. ادامه مطلب

سوالات خود را با ما در میان بگذارید

5/5 - (5 امتیاز)
guest

2 نظرات
بیشترین رأی
تازه‌ترین قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حسینی

بهترین شهر برای خرید ملک در قبرس کدام شهره؟